• 2
  • 3
  • DSC 1769

ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

Чемпіонат України з армрестлінгу серед молоді та дорослих з армрестлінгу (07-09.04.2023р.)

З 07 по 09 квітня у м. Львів проходив чемпіонат України з армрестлінгу серед молоді та дорослих в яких прийняли участь близько 300 спортсменів з різних регіонів України. В цих змаганнях також приймав участь студент ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» групи Т-4 Зайцев Владислав. Незважаючи на юний вік 19-років він був заявлений у вікову категорію: дорослі. Влад показав прекрасну боротьбу з більш досвідченішими і набагато дорослішими спортсменами, в результаті він лише у фіналі поступився майстру спорту міжнародного класу зі Львова і посів ІІ місце на ліву руку у ваговій категорії 60 кг. серед чоловіків, чим виконав норматив Майстра спорту України. Спортсмен висловлює подяку профспілці студентів та учнів коледжу за фінансову підтримку для участі у цих змагання. Тренер-викладач фізичного виховання: Новак Михайло Володимирович.