Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1041728
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
180
238
418
2499
6931
1041728
Ваш IP: 3.235.145.108
Server Time: 2024-02-21 16:56:59
 • IMG 56bc7900ccfc339f528a5fe95e5ed2d8 V
 • Den vidkr dverey
 • 7
 • DSC 1188
 • DSC 7481
 • DSC 7644
 • 2
 • 3
 • DSC 1769

ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

Науково-практична конференція

Науково-практична конференція професорсько-викладацького складу кафедри хімії та фізики (секція хімія), аспірантів, здобувачів освіти НУВГП. науково-педагогічних працівників та студентів ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»

18 травня 2023 року у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» відбулась науково-практична конференція професорсько-викладацького складу кафедри хімії та фізики (секція хімія), аспірантів, здобувачів освіти НУВГП, педагогічних, науково-педагогічних працівників та студентів ВСП «РТФК НУВГП» у «Осадження металів з водних технологічних середовищ. Екологічні аспекти хімії», яка проводилась в рамках Фестивалю науки НУВГП.
Мета конференції - підвищення ефективності наукової діяльності, вдосконалення її організації, популяризації досягнень науковців, активізації участі науково-педагогічних, педагогічних працівників, студентів, учнів, які мають перспективу творчого зростання.
Тематика доповідей присвячена таким важливим питанням як осадження металів з технологічних середовищ з метою очищення металовмісних стічних вод, очищення стічних вод молокозаводів з метою утилізацією цінних компонентів, екологічної безпеки тощо.

Цікавими та інформативними були виступи учасників конференції. В ході конференції із своїми доповідями виступили педагогічні, науково-педагогічні працівники ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» і кафедри хімії та фізики НУВГП: ст.н.с., к.т.н. Микола ЯЦКОВ, професор, к.т.н., д.г.н. Андрій КАЛЬКО з темою «Педагогічна проблема креативно!’ особистості у фаховій передвищій освіті», професор РДГУ, доцент, к.х.н. Галина МАРТИНЮК з темою «Основні методи синтезу полімер- полімерних композитів», к.т.н. Катерина ДЕЙНЕКА з темою «Режими самозбудження автоколивань двофракційного зернистого завантаження обертового барабана», ст.н.с.. к.т.н. Микола ЯЦКОВ. доцент, к.т.н Наталія КОРЧИК, доцент, к.х.н. Надія БУДЕНКОВА. старший викладач Оксана МИСІНА з темою «Визначення термодинамічних та кінетичних параметрів в процесах регенерації та знешкодження розчинів травлення в комбінованих системах очищення ферумовмісних стічних вод», Володимир БЕСЕДЮК (наукові керівники: старший науковий співробітник, к.т.н. Микола ЯЦКОВ. доцент, к.т.н Наталія КОРЧИК) з темою «Очищення стічних вод молокозаводів з утилізацією цінних компонентів», провідний науковий співробітник науково-дослідної частини НУВГП. к.т.н., старший дослідник Сергій Куницький з темою «Шляхи покращення фізико- хімічного стану водойм в об'єднаних територіальних громадах Рівненської області», ст.н.с., к.т.н. Микола ЯЦКОВ, викладач-методист Лариса Осадча, викладач-методист Людмила Ткачук, к.т.н., викладач Наталія Мінаєва з темою «Участь стейкхолдерів у процесі підготовки фахових молодших бакалаврів».
Студенти, що взяли участь у конференції, представили свої наукові доробки на такі теми: Тетяна МОСЕЙЧУК, студентка групи XT-З (науковий керівник: професор РДГУ. доцент, к.х.н. Галина МАРТИНЮК) з темою «Використання газових сенсорів для визначення вмісту токсичних газів в атмосферному повітрі»; Вадим Бачевич. студент групи ЕМ-1 (наукові керівники: ст.н.с., к.т.н. Микола ЯЦКОВ. професор, к.т.н.. д.г.н. Андрій КАЛЬКО) з темою «Якість і безпека споживання поверхневих вод»: Андрій Веремчук, студент групи XT-З (науковий керівник Валентина Парфенчук) з темою «Дослідження екологічних наслідків війни в Україні» та Софія Стрельчук, студентка групи БІО-11 ННІБА НУВГП (наукові керівники: доцент, к.х.н. Надія БУДЕНКОВА, доцент. к.т.н. Наталія КОРЧИК) з темою «Очищення стічних вод кондитерських підприємств».
За участь у науково-практичній конференції доповідачі - педагогічні та науково- педагогічні працівники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації тривалістю 4 години.
За результатами виступів прийнято рішення про рекомендацію до опублікування доповідей педагогічних, науково-педагогічних працівників/ студентів та-учнїв у «Вісник у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» «Педагогічний досвід».

 2023 05 18 153722

 2023 05 18 165638

photo 5431385728530632150 y