Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1130177
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
333
551
4240
8542
23963
1130177
Ваш IP: 3.236.83.14
Server Time: 2024-06-23 06:48:15
  • IMG 56bc7900ccfc339f528a5fe95e5ed2d8 V
  • Den vidkr dverey
  • 7
  • DSC 1188
  • DSC 7481
  • DSC 7644
  • 2
  • 3
  • DSC 1769

ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

З Днем вишиванки, коледжанська родино!

 

         Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято День вишиванки, присвячене нашому національному одягу. Українська вишиванка з’явилася багато століть тому, а кількість різних візерунків та технік шиття порахувати неможливо. Це свято люблять і діти, і дорослі, із задоволенням одягаються у яскраві сорочки, демонструючи світу, яка прекрасна наша Україна та її символи.

      Сьогодні, коли усі ми продовжуємо протистояти ворогові, відзначення Дня вишиванки – це ще один прояв нашої єдності, згуртованості та незламності, а також надійний мур на духовно-культурному фронті, адже у наших вишиванках зашифрований унікальний код української нації, наша ідентичність та глибоке коріння, яке назавжди сплітає теперішні покоління з минулими та майбутніми.

        Ранок 16 травня 2024 року у Відокремленому структурному підрозділі «Рівненський технічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування» розпочався святково та оригінально. Наш освітній заклад взяв участь у Національній руханці у вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки. В спортивній залі коледжу юнаки та дівчата у вишиванках рухалися під музику, яка лунала під час відеотрансляції на YouTube - каналі «Спорт заради розвитку», і тим самим стали частинкою єднання українців та міжнародної спільноти в усьому світі на підтримку Збройних сил України та незламного українського народу.

       Традиційно дрес-кодом цього дня була вишиванка. Працівники, студенти та учні прийшли у вишиваних сорочках, сукнях, виразили свою громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість. Коледж розквітнув різнобарв’ям візерунків української вишивки. Гарний піднесений настрій не залишав нікого байдужим. Колективне фотографування у вишиванках на знак підтримки нашої культури і традицій, що набуло особливого сенсу під час війни, відбулося на подвір’ї закладу.

ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» долучився до щорічної традиції спільного фото на стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування. Цьогоріч під час заходу було організовано збір коштів на потреби ЗСУ, у якому також взяв участь і наш колектив працівників, студентів та учнів.

          Уся коледжанська родина, долучившись до проведення заходів, акцій була єдина у думці, що таке свято об’єднує усіх нас і ми відчуваємо себе українцями.

Вітаємо з красивим святом – Днем вишиванки! Бажаємо миру і злагоди в родинах і серцях. Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робить її успішною!

                                                        

                                                         Олена ЗЕЛІНСЬКА, Олена ПЄХОТА,

                                                         голови циклових комісій класних керівників

9 1

9 2

9 3

9 4

9 5

9 6

9 7

9 8

9 9