У рамках фестивалю «Студентська весна-2016» проходила виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Усі експонати були розміщені у Музеї Технічного коледжу НУВГП і вражали своєю художньою довершеністю та розмаїттям жанрів. Уже традиційно у виставці взяли участь студенти, учні та працівники коледжу.
Компетентне журі оглянуло виставку та визначило переможців у кожній з номінацій:
Художня вишивка
І місце Підгородецька Ірина Анатоліївна, студентка групи О-2;
І місце Піхтовнікова Софія Євгеніївна, учениця групи №16;
ІІ місце Баніт Роман Юрійович , учень групи №10;
Вишивка бісером
І місце Маєвський Віталій Валерійович, студент групи Т-1;
І місце Чабан Дмитро Васильович, учень групи №3;
ІІ місце Заблоцький Владислав Олександрович, студент групи 9М-3;
ІІ місце Бірюкова Катерина Олександрівна , учениця групи №5;
ІІІ місце Левчук Анастасія Ігорівна, студентка групи Е-3;
ІІІ місце Нечипорук Максим Іванович, студент групи ПМ-1.
Вишивка картин
І місце Когут Валентин Андрійович, учень групи №7;
ІІІ місце Конопут Матвій Андрійович, учень групи №10;
ІІІ місце Стасюк Наталія Віталіївна, студентка групи 9Т-3;
Живопис
І місце Тимощук Владислав Валерійович, студент групи Т-1;
ІІ місце Сасько Юрій Миколайович, студент групи 9ЕМ-2;
ІІІ місце Парфенюк Марія Сергіївна, студентка групи ПМ-2;
ІІІ місце Дмитрук Оксана Сергіївна , студентка групи ХТЕ-1.
Декупаж
І місце Карпенко Артур Ігорович, учень групи №7;
Квілінг
І місце Урін Марина Володимирівна, студентка групи ХТЕ-1;
ІІ місце Бацюсь Мирослава Федорівна, студентка групи ПМ-4;
ІІІ місце Бондар Анна Романівна, учениця групи №5.
Усі переможці будуть нагороджені Почесними грамотами Технічного коледжу та матеріально заохочені.
Грамотами І ступеня Національного університету водного господарства та природокористування нагороджені: Підгородецька І., Маєвський В., Піхтовнікова С., Пилипчук І., Уріна М., Тимощук В., Чабан Д., Тарасова К., Кирильчук Ю.
Надзвичайно приємно, що уже багато років поспіль виставка ужитково-декоративного мистецтва Технічного коледжу НУВГП визнана найкращою.
Голова циклової комісії класних керівник
груп підготовки молодших спеціалістів О.М. Зелінська