Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1130206
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
362
551
4269
8542
23992
1130206
Ваш IP: 3.236.83.14
Server Time: 2024-06-23 07:46:24

Витяг з "Правил користування бібліотекою Технічного коледжу НУВГП"

Витяг з «Правил користування бібліотекою

ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»

1.Загальні положення

1.1. Правила користування бібліотекою «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» розроблені   відповідно до Закону України „Про бібліотеки і бібліотечну справу” (32/95-ВР) та на підставі Типових правил користування бібліотеками в Україні (449/3742).

1.2      Бібліотека є інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП», забезпечує творами друку та іншими інформаційними матеріалами навчально-виховний процес закладу.

1.3      Фонд бібліотеки є складовою частиною загальнодержавної довідково-інформаційної системи і знаходиться під охороною держави.

1.4       Користування бібліотекою ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» – безкоштовне.

1.5     Остання п’ятниця місяця – санітарний день.

     2. Права та обов’язки користувачів

2.1         Право користуватись бібліотекою коледжу мають працівники, учні та студенти. Представники інших організацій, підприємств та установ обслуговуються з письмового дозволу директора і, як правило, в читальній залі.

2.2         Перед записом в бібліотеку користувач повинен ознайомитись з правилами користування бібліотекою і підтвердити зобов’язання їх виконувати підписом на формулярі.

2.3         Для запису до бібліотеки необхідно пред’явити паспорт, учнівський або студентський квиток, на підставі якого користувачу оформляється формуляр. Надалі обслуговування користувачів проводиться при наявності студентського, учнівського квитка.

2.4         Користувач за кожен отриманий в бібліотеці інформаційний документ ставить підпис в читацькому формулярі.

2.5   Рідкісні та цінні документи, довідкові видання, книги єдиних екземплярів, підшивки журналів, газет видаються для користування тільки у читальній залі.

2.6         Користувачі мають право одержати для опрацювання поза бібліотекою одноразово не більше 5 документів. Підручники та навчальні посібникивидаються терміном на один навчальний рік, нові номери журналів видаються на п’ять днів.

2.7         Користуючись документами з бібліотечного фонду, користувач повинен дбайливо ставитися до них; при одержанні документів перевірити їхню кількість та наявність пошкоджень, а в разі виявлення дефектів попередити про це бібліотекаря, який зобов’язаний зробити на документі відповідну позначку. В іншому разі відповідальність за виявлені у книгах дефекти несе користувач.

2.8       Якщо книга втрачена чи пошкоджена, читач зобов’язаний повернути до бібліотеки таку ж книгу або замінити її іншою, яка визнана бібліотекарем рівноцінною за змістом і вартістю (Закон України „Про бібліотеки та бібліотечну справу”(ст. 23)); Інструкція про порядок заміни літератури, втраченої читачами (затверджено на засіданні адміністративної ради ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»  (протокол №24 від 27.05.2021р.)).                                                        

2.9   В кінці кожного навчального року користувач повинен пред’явити всі бібліотечні документи, що числяться за ним або подовжити (при потребі) термін користування.

3.Обовязки бібліотекаря по обслуговуванню користувачів

3.1         Бібліотекар зобов’язаний ознайомити з Правилами користування бібліотекою всіх користувачів.

3.2       Бібліотечні документи, видані користувачу фіксуються у формулярі за встановленими графами: дата видачі, автор і назва книги, індекс відділу, інвентарний номер книги. У формуляр записуються також комплекти або окремі номери журналів і газет.

3.3            При поверненні користувачем документа в бібліотеку бібліотекар анульовує його підпис у формулярі. У разі порушення термінів користування документами, читачу надсилається нагад

                                                                  Підстава: затверджено на засіданні                                                   адміністративної ради ВСП «Рівненський   технічний фаховий коледж НУВГП»

                                                                (протокол №24 від 27.05.2021р.)