Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1064412
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
139
745
8497
3071
13855
1064412
Ваш IP: 3.238.174.191
Server Time: 2024-04-21 05:48:10

У Технічному коледжі НУВГП відбувся практичний тур ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії.

     У Технічному коледжі НУВГП відбувся практичний тур ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії. Захід був проведений з ініціативи Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за активного сприяння директора Технічного коледжу НУВГП, завідувача кафедри хімії Національного університету водного господарства та природокористування, Заслуженого винахідника України, члена-кореспондента Української екологічної Академії наук, Відмінника освіти України, старшого наукового співробітника, кандидата технічних наук Миколи Васильовича Яцкова.

         У просторій світлій актовій залі коледжу зібралися представники інтелектуальної еліти Рівненщини. Заступник директора з навчальної роботи Осадча Л.К. та члени оргкомітету привітали учасників олімпіади, побажали їм наснаги, успіхів в опануванні складної, але надзвичайно потрібної науки – хімії. За перемогу змагались 99 учнів 8-11 класів загальноосвітніх закладів області.

ximia1Протягом двох годин учасники олімпіади виконували практичні завдання у лабораторіях Технічного коледжу НУВГП, забезпечених хімічним обладнанням та реактивами. Олімпіада для учасників – це джерело незабутніх вражень, можливість показати свої знання і вміння, кмітливість і винахідливість під час виконання практичних робіт, це шанс використати чималий потенціал хімічних лабораторій коледжу під час експериментування. Учні чаклували над пробірками та розчинами, як справжні алхіміки ХХІ століття. Така нагода трапляється лише раз на рік і лише для переможців ІІ етапу олімпіади. ximia2Проведення олімпіади з хімії у Технічному коледжі можна вважати розумною закономірністю, адже саме у нашому навчальному закладі в недалекому майбутньому готуватимуть молоді кадри для ПАТ «Рівнеазот» з нової спеціальності «Виробництво неорганічних речовин» (галузь знань «Хімічна технологія та інженерія»). Ми запрошуємо учасників олімпіади та її переможців на навчання до коледжу.