Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лічильник відвідувачів

0735904
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
225
328
2053
3662
9706
715409
735904
Ваш IP: 18.204.2.231
Server Time: 2021-10-23 20:16:21

Директор коледжу

Яцков Микола Васильович - директор Технічного коледжу НУВГП

Директор ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

Яцков Микола Васильович

Народився 11 березня 1953 року в м. Рівне.

Закінчив з відзнакою хімічний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка за спеціальністю "Хімія", кваліфікація "Хімік, викладач хімії" (1975 р.).

З 1980 р. по 1983 р. навчався в аспірантурі на кафедрі фізики Українського інституту інженерів водного господарства, м. Рівне.

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Осадження залізовмісних частинок з газів методом фільтрування через намагнічену пористу насадку» та отримав науковий ступінь кандидата технічних наук (1987), а також наукове звання старшого наукового співробітника (1989р.) за спеціальністю 05.17.08 «Процеси і апарати хімічної технології». Заслужений винахідник України (1997р.), академік Інженерної академії України (2015р.), член-кореспондент Української екологічної академії наук (1994р.), Відмінник освіти України (2005р.).

Працює в Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП) з січня 1980 року послідовно на посадах молодшого наукового співробітника, аспіранта, старшого наукового співробітника, провідного наукового співробітника, завідувача, наукового керівника проблемної науково-дослідної лабораторії електромагнітних методів очищення (ЛЕМО); одночасно з січня 1994 року – завідувач кафедри хімії, з квітня 2013 року – завідувач кафедри хімії та фізики, з липня 2000 року – директор-організатор, а з січня 2001 року – директор Технічного коледжу; в липні 2020 року повторно обраний за конкурсом на посаду директора Технічного коледжу, одночасно за сумісництвом – професор кафедри хімії та фізики НУВГП.

Навчальна робота

Забезпечує навчальний процес (лекції, лабораторні заняття, самостійні роботи студентів) з дисциплін: «Хімія», «Хімія з основами біохімії», «Аналітична хімія» для підготовки фахівців кваліфікаційних рівнів «молодший бакалавр» та «бакалавр» за спеціальностями 101 «Екологія», 183 «Технологія захисту навколишнього середовища», 201 «Агрономія», 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)», 161 «Хімічна технологія та інженерія».

Наукова робота

Яцков М.В. є фахівцем у галузі магнітно-електричного розділення дисперсних систем, фізико-хімічних методів очищення речовин. В складі творчого колективу науковців розробив ряд нових технологічних способів та пристроїв для реалізації фізико-хімічних методів очищення речовин. Керував розробкою ряду пріоритетних бюджетних та госпдоговірних науково-дослідницьких тем, запроваджених в Україні і за кордоном.

Напрями наукових досліджень

 • магнітно-електричне розділення дисперсних систем та очищення речовин від металічних домішок;
 • очищення промислових та стічних вод;
 • комплексне очищення металовмісних промислових відходів;
 • захист навколишнього природного середовища від впливу фільтратів полігонів твердих побутових відходів та непридатних агрохімікатів;
 • теорія і практика ступеневої освіти.

За результатами виконаних досліджень в складі творчого колективу ЛЕМО підготовлена та успішно реалізована у Францію, фірма «FS», ліцензія №7311/098701 на технологію та пристрій для очищення природного газу від механічних домішок; вартість ліцензії – 2,5 млн. фр. франків (1987-1991р.р.).

Зареєстроване наукове відкриття «Закономірність розподілу фермо-, діа- і парамагнітних дисперсних частинок в об’ємі багатофазних текучих середовищ під багатофакторним впливом на систему»; диплом на відкриття №341 від 09.11.2007р. (Яцков М.В., Гурин В.А., д.с.-г.н., проф..; Гіроль М.М., д.т.н., проф..; Гаращенко В.І., к.т.н. доц..; Гіроль А.М., к.т.н., доц..; Бернацький М.В., к.т.н., доц..; Лозін А.А., Кушнір Н.Б., д.е.н., проф.

Розроблена методика та успішно здійснене наукове керівництво (Яцков М.В., Турчин П.Ф., к.т.н, доц.) знищенням великої партії хімічних відходів, завезених у Рівненську область з Німеччини(1995-1996р.р.).

Під керівництвом Яцкова М.В. успішно розроблені Державні стандарти професійно-технічної освіти України з професій «Оператор склоформовочних машин» (2006р.), «Монтажник санітарно-технічного устаткування» (2008р.), «Лаборант хімічного аналізу» (2015р.).

В 2017 році у Технічному коледжі НУВГП під керівництвом Яцкова М.В. вперше ліцензована, а в 2019 році успішно акредитована спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія» галузі знань 16 «Хімічна та біоінженерія» для здобуття освітнього ступеня «бакалавр».

Впродовж 2000-2020 років під керівництвом та за активною особистою участю Яцкова М.В. успішно виконаний комплекс заходів з організації, становлення, ліцензування і акредитації Технічного коледжу НУВГП, в якому готують фахівців з 9 робітничих професій, фахових молодщих бакалаврів з 8 спеціальностей, молодших бакалаврів вищої освіти з 3 спеціальностей, бакалаврів за спеціальністю 161 «Хімічна технологія та інженерія».

Одночасно, в серпні 2005 року за активною особистою участю Яцкова М.В. на базі Технічного коледжу НУВГП створений ще один новий навчальний заклад у структурі університету - Костопільський будівельно-технологічний коледж.

Згідно з вимогами Болонської декларації для інтеграції України у Європейське співтовариство у Технічному коледжі НУВГП під керівництвом Яцкова М.В. на пріоритетних засадах запроваджена ступенева система навчання.

Яцков М.В керує роботою аспірантів та пошуковців. Підготував 4 кандидати наук (Дахненко В.Л., Галайчук Н.І., Варнавська І.В., Кирилюк С.В.).

Плідно працює з творчою молоддю. Активно керує студентською науковою роботою. Вихованці Яцкова М.В. неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського та університетського конкурсів студентських наукових робіт. Неодноразово готував студентів університету до участі в ІІ-ому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, які ставали переможцями. Голова Рівненської обласної секції з хімії Малої академії наук (1994-2020р.р.).

Яцков М.В. - автор понад 500 опублікованих наукових та науково-методичних праць, у т.ч. 1 відкриття, 1 ліцензії, 88 винаходів, запатентованих в Україні і за кордоном (США, Японія, Франція, Німеччина, Росія, Італія, Індія, Швеція), 35 навчальних посібників (в т.ч. 6 посібників з грифом Міністерства освіти і науки України); одночасно опубліковано в міжнародних наукових базах даних «Scopus» і «Webofscience» 22 наукові роботи.

Яцков М.В. - учасник багатьох міжнародних та республіканських науково-технічних та навчально-педагогічних виставок, нагороджений медалями, дипломами та грамотами, в т.ч. нагрудними знаками МОН України «А. Макаренко» (2007р.), «В.Сухомлинський» (2008), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2013), Грамотою Верховної Ради України (2015р.), Почесною грамотою Національної Академії України (2018.). В складі трудового колективу Технічного коледжу НУВГП нагороджений Ювілейною медаллю «25 років Незалежності України» (2016р.). За активну волонтерську діяльність колективу Технічного коледжу НУВГП Яцков М.В. особисто нагороджений Почесною грамотою Національної служби посередництва та примирення України (2016р.) та Подякою «Союзу волонтерів України» (2016р.).

Яцков М.В. – номінант Всеукраїнських видань «Винахідники України» (2012р.) та ювілейного видання «Творці Української Науки» (2016р.), присвяченого 25-річчю Незалежності України, опублікованих за підтримки Національної Академії Наук та Міністерства освіти і науки України.

Інші відзнаки

 • Почесна Грамота Міністерства освіти і науки України (МОН) України, 2003р.;
 • Почесний диплом МОН України і Академії педагогічних наук України (АПН України) (ІІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», м.Київ, 2009р.);
 • Почесна грамота Управління освіти і науки Рівненської державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у підтримку обдарованої молоді (Мала академія наук), 2011 р.;
 • Почесна грамота управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм та вагомі досягнення у розвитку пріоритетних наукових досліджень, плідну науково-педагогічну діяльність, 2013р.;
 • Подяка МОН України за проведення Всеукраїнського конкурсу змагання для школярів з радіоелектронного конструювання, 2013 р.;
 • Почесна грамота МОН України та АПН України за особистий внесок у зміцнення освітнього потенціалу України (VІ-та Міжнародна виставка „Сучасні заклади України – 2013”, Київ, 2013 р.;
 • Подяка МОН та АПН України (V-та Національна виставка "Інноватика в сучасній освіті", м.Київ 22-24.10.2013р.;
 • Почесна грамота Рівненської обласної ради, 2013 р.;
 • Почесна грамота Держекоінспекції у Рівненській області (Рівне, червень 2014р.);
 • Подяка Українського державного центру позашкільної освіти МОН України (Рівне, 2014р.) за проведення конкурсу-змагання для школярів з радіоелектронного конструювання ;
 • Подяка МОН та АПН України (VI-й Міжнародний форуму «Інноватика в сучасній освіті», м.Київ, (21-23.10 2014р.);
 • Почесна грамота Обласної ради Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України за результативне соціальне партнерство (2015 р.);
 • Почесна грамота МОН та АПН України за вагомий особистий внесок і плідну організаторську діяльність з модернізації та оновлення галузі освіти м.Київ (12-14 березня 2015 р.); VІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2015».
 • Подяка МОН України за сприяння у формуванні здорового способу життя, виховання учнівської молоді та якісну підготовку і проведення Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання (17-19 березня 2015 р.);
 • Подяка МОН України «За організацію та проведення Всеукраїнського змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання». Український державний центр позашкільної освіти (м. Рівне, березень 2016 р.).
 • Подяка МОН та АПН України «За впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу» (VІІІ Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu», м. Київ 25-27.10.2016 р.);

1 1

2

3

4

 

Прийом з особистих питань директором коледжу:

- вівторок - 10:00-12:00;

- п'ятниця - 10:30-12:00.