Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1064067
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
539
1068
8152
3071
13510
1064067
Ваш IP: 3.14.6.194
Server Time: 2024-04-20 11:35:36

Циклова комісія хімії та хімічної технології

Циклова комісія хімії та хімічної технології є випусковою для спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» і здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів та бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології та інженерія».

Навчальний процес циклової комісії здійснюється у таких формах: навчальні заняття, виконання індивідуальних завдань, самостійна робота студентів, практична підготовка, контрольні заходи. Основними видами навчальних занять є: лекція, лабораторне, практичне заняття, консультація.
Науково-методичне забезпечення циклової комісії хімії хімічної технології включає розробку:


−державних стандартів освіти;
−навчальних планів;
−навчальних програм із нормативних і вибіркових навчальних дисциплін;
−програм навчальної і виробничої практик;
−підручників і навчальних посібників;
−інструктивно-методичних матеріалів до практичних і лабораторних занять;
−індивідуальних семестрових завдань для СРС і навчальних дисциплін;
−засобів контролю з навчальних дисциплін для перевірки рівня засвоєння студентами навчального матеріалу;
−методичних матеріалів (вказівок) з питань СРС, розробки курсових робіт.
Викладачі циклової комісії здійснюють керівництво усіма видами практик, підготовкою та захистом кваліфікаційних робіт, залучаються до роботи в державних кваліфікаційних комісіях.
Науково-педагогічні працівники циклової комісії разом із традиційними методами навчання у формі лекцій, практичних і лабораторних занять широко впроваджують у навчальний процес активні форми навчання, що спрямовані на активізацію самостійної роботи студентів, перехід від простої репродукції знань, до їхнього глибокого осмислення та творчого використання. У цьому плані запроваджуються такі сучасні методи та інноваційні технології навчання:
−модульне вивчення дисципліни та рейтингова оцінка знань студентів;
−інтерактивні методи проведення занять;
−заняття-дискусії – участь усієї аудиторії в обговоренні підготовлених студентами проблемних ситуацій;
−активізація сприйняття змісту дисциплін за допомогою візуального супроводу навчального процесу;
−ситуаційні завдання – моделі ситуацій професійної спрямованості;
−прийняття рішень у конкретних ситуаціях професійної діяльності;
−тестовий контроль знань;
−застосування комп’ютерних програм у навчальному процесі.
Доступ до найсучаснішої та актуальної інформації у галузі хімічної технології студенти можуть отримати через періодичні фахові видання, що представлені у читальних залах коледжу та НУВГП.
Члени комісії дбають про підвищення рівня практичної підготовки студентів в умовах жорсткої конкуренції на ринку праці. Тому підбирають найбільш престижні підприємства та організації для проходження практики студентами, з можливістю подальшого працевлаштування.
Викладачі циклової комісії підтримують на достатньому рівні свої професійні знання шляхом вивчення сучасної спеціальної літератури, обміном досвіду роботи із спорідненими цикловими комісіями ВНЗ України, огляду виставок досягнень науки і техніки у Києві та інших містах, участю в міжнародних та всеукраїнських конференціях.

Склад циклової комісії «Хімії та хімічної технології»:

VovkВовк Людмила Василівна,
голова циклової комісії хімії та хімічної технології, викладач вищої категорії, викладач хімії. Працює в коледжі з 2007р.
Викладає дисципліни:
- Біологія;
- Хімія

-Органічна хімія
Освіта: викладач біології і хімії, Львівський державний університет ім. І.Франка,1997 р.
Курси підвищення кваліфікації: 2021 р., ІПО НУВГП.
Досвід роботи викладача:
- Автор методичних вказівок з виконання лабораторних та практичних робіт «Загальна біологія».
- Авторметодичних вказівок до самостійної роботи  «Загальна біологія».

yarskovЯцков Микола Васильович,
директор ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП», професор кафедри хімії та фізики Національного університету водного господарства та природокористування, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, заслужений винахідник України, академік Інженерної академії України, член-кореспондент Української екологічної академії наук, відмінник освіти України. Працює в коледжі з 2001р.
Викладає дисципліни:
- Аналітична хімія
Освіта:. хімік, викладач хімії, Львівський державний університет ім. І.Я. Франка, 1975р.,
Спеціальна педагогічна підготовка: Старший науковий співробітник за спеціальністю «Процеси і апарати хімічної технології», кандидат технічних наук, спец. 05.17.08 – Процеси і апарати хімічної технології; тема дисертації: «Осадження залізовмісних частинок газів методом фільтрування через намагнічену пористу насадку».
Навчально методична робота: опубліковано 530 праць, в тому числі: 254 праць наукового характеру, з них 23 статті опубліковані в журналах, що включені до наукометричних баз Scopus та Web of Science; 99 авторських свідоцтв на винаходи та патенти (України та закордонні); 175 праць навчально-методичного характеру, з них 32 навчальні посібники, в тому числі 6 з грифом МОН України.
Голова журі Рівненської обласної секції «Хімія» Малої академії наук.
Розробник державних стандартів професійно-технічної освіти України з таких професій: «Лаборант хімічного аналізу» (2015 р.), «Оператор склоформовочних машин» (2006 р.), «Монтажник санітарно-технічного устаткування» (2008р.).
Основними напрямками наукових досліджень є:
- магнітно-електричне розділення дисперсних систем та очищення речовин від металічних домішок;
- комплексне очищення природного середовища від впливу фільтратів полігонів твердих металовмісних промислових відходів;
- захист навколишнього побутових відходів та непридатних агрохімікатів;
- теорія та практика ступеневої світи в Україні.
Автор ряду нових технологічних способів та пристроїв для реалізації фізико-хімічних методів очищення речовин. Здійснював керівництво та авторський нагляд над розробкою ряду пріоритетних бюджетних та господоговірних науко-дослідних тем, які мають реальні впровадження на підприємствах України та закордоном.

VaskovetsВаськовець Лідія Іванівна,

заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач хімічних дисциплін. Працює в коледжі з 1979р.
Викладає дисципліни:
-Аналітична хімія та інструментальні методи
-Загальна хімічна технологія
Освіта: інженер, хімік-технолог, Харківський політехнічний інститут, 1982 р.
Навчально методична робота: Співавтор лабораторного практикуму з аналітичної хімії; Співавтор методичних вказівок до виконання дипломних проектів для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія»; Курс лекцій з дисципліни «Аналітична хімія та інструментальні методи»; Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт «Аналітична хімія та інструментальні методи».

2Бялік Людмила Олександрівна,

спеціаліст, викладач хімічних дисциплін. Працює в коледжі з 2009р.
Викладає дисципліни:
-Хімічний аналіз
Освіта:. інженер-еколог, Український державний університет водного господарства та природокористування, 2003р.
Навчально методична робота: співавтор лабораторного практикуму з аналітичної хімії

misina Мисіна Оксана Іванівна,

старший викладач кафедри хімії та фізики Національного університету водного господарства та природокористування, спеціаліст ІІ категорії. Працює у коледжі з 2015 р. на посаді викладача (за сумісництвом).
Викладає дисципліни:
−Хімія;
−Загальна та неорганічна хімія;
−Кислоти та луги.
Освіта: Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича (1993р.). Спеціальність "Хімія", кваліфікація "Хімік, викладач хімії". У 2002 році закінчила аспірантуру за напрямом 05.17.21 – “Технологія водоочищення”.
Науково-методична діяльність:
Оксана Іванівна Мисіна є автором 85 наукових та науково-методичних праць, у тому числі 14 навчальних посібників, 3 винаходи та 3 дистанційних курси, 55 методичних вказівок.
За підсумками науково-педагогічного конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій 2016 р. в номінації «Кращий навчальний посібник» природничого напряму присуджено ІІІ місце за комплект посібників «Виробничі процеси та обладнання об’єктів автоматизації», «Біонеорганічна та біоорганічна хімія», «Фізична хімія та хімія силікатів», «Типові технологічні процеси та апарати» (автори: Яцков М.В., Буденкова Н.М., Корчик Н.М., Мисіна О.І., Назарук Г.І.).
Напрям наукових досліджень: магнітно-електричне розділення дисперсних систем, розробка нових оптимальних режимів процесу очищення середовищ від ферумвмісних домішок у високоградієнтному магнітно-електричному полі, методика викладання хімії.

3Парфенчук Валентина Миколаївна,

спеціаліст І категорії,  викладач професійних дисциплін спеціальності «Хімічні технології та інженерії». Працює в коледжі з 2011р.
Викладає дисципліни:
-Загальна хімічна технологія
-Процеси та апарати хімічних виробництв.
-Хімічна технологія неорганічних речовин.
-Мінеральні добрива.
Освіта: хімік-технолог, Львівський політехнічний інститут, 1988р.
Навчально методична робота: Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни „ Процеси та апарати хімічних виробництв ”; Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни „Загальна хімічна технологія”; Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Хімічна технологія неорганічних речовин»; Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Мінеральні добрива».

5 Дацюк Віра Михайлівна,

майстер виробничого навчання. Працює в коледжі з 2015р.
Навчає лаборантів хімічного аналізу.
Освіта: еколог, Національний університет водного господарства та природокористування, 2005р.
Навчально методична робота: Редактор навчального посібника «Техніка лабораторних робіт. Якісний аналіз. Частина 2»; Розробила і підготувала методичні інструкції до виконання навчально-практичних занять з вагового, об’ємного, фізико-хімічного методів аналізу; Розробник мультимедійного супроводу до уроків виробничого навчання.

 BudenkovaБуденкова Надія Марківна,

кандидат хімічних наук, доцент, доцент кафедри хімії та фізики НУВГП, викладач хімічних дисциплін. Працює в коледжі з 2010 року на посаді викладача (за сумісництвом).
Викладає дисципліни:
-Фізична та колоїдна хімія;
-Поверхневі явища та дисперсні системи;
-Фізико-хімічний аналіз;
-Хімія.
Освіта: спеціальність "Хімія", кваліфікація "Хімік", Уральський держуніверситет, 1973р
Cпеціальна педагогічна підготовка: кандидат хімічних наук за спеціальністю 02.00.03 – Органічна хімія. Диплом кандидата наук ХМ №017224 від 17 листопада 1986 р.. Доцент по кафедрі загальної хімії. Диплом доцента – ДЦ №025714 від 13 грудня 1990 р.
Науково-методична робота:
-розроблені та укомплектовані навчально-методичні комплекси з дисциплін: " Фізична та колоїдна хімія" для студентів спеціальності 101 "Екологія" та 161 "Хімічні технології та інженерія"; "Поверхневі явища та дисперсні системи для студентів спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія"; "Фізико-хімічний аналіз" для студентів спеціальності 101"Екологія";
-є автором 5 навчальних посібників;
-підготовлено 92 наукові статті та тези в Міжнародних наукових конференціях, в тому числі 2 авторських свідоцтва;
-III місце в номінації "Кращій навчальний посібник природничого напряму 2016 р.;
-щорічно є головою журі міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН, та членом журі обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
-щорічно є експертом-консультантом III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та інтелектуального конкурсу "Юний хімік".

8 Мартинюк Галина Валентинівна,

кандидат хімічних наук, доцент, професор кафедри екології, географії та туризму Рівненського державного гуманітарного університету, спеціаліст вищої категорії. Працює в коледжі на посаді викладача з 2014р. (за сумісництвом).
Викладає дисципліни:
−Фізична та колоїдна хімія;
−Кристалографія,
−Фізико-хімічні методи аналізу;
−Технічний аналіз якості неорганічних речовин та мінеральних добрив.
Освіта: Львівський державний університет імені Івана Франка (1987р), Спеціальність "Хімія", кваліфікація "Хімік, викладач хімії".
Спеціальна педагогічна підготовка: - кандидат хімічних наук, за спеціальністю 02.00.04 – «Фізична хімія» (2008р.). Тема дисертації «Фізико-хімічні властивості спряжених поліаміноаренів з діелектричними полімерними матрицями».
Науково-методична робота:
-Області наукових пріоритетів: фізико-хімія електропровідних полімерів та композитів на їх основі.
-Автор близько 60 наукових робіт, в тому числі 4 навчальних посібників, однієї одноосібної монографії, співавтор розділу у закордонній монографії Computational and Experimental Analysis of Functional Materials − Toronto, New Jersey: Apple Academic Press, CRC Press (Taylor@ Francis Group), 2016, 2 патентів на винахід та авторського свідоцтва.
-Керівник гуртка «Хімія» Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
-Підготувала понад тридцять призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, п’ятеро з яких були переможцями ІІІ етапу, а також призер (3 місце) Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського (старша вікова категорія).

Nesterchuk

Нестерчук Наталія Вікторівна,
Майстер виробничого навчання, у коледжі працює з 2007 року.
Навчає лаборантів хімічного аналізу.
Освіта: вища, Національний університет водного господарства та природокористування, 2012 р., спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища».
Курси підвищення кваліфікації у Національно-науковому інституті післядипломної освіти НУВГП з теми «Хімічний аналіз»: 01.11.2013-28.02.2014р., свідоцтво про підвищення кваліфікації 12 СПК 539755 від 28.02.2014р.; стажування у Державній екологічній інспекції у Рівненській області: 01.02.2014 – 01.03.2014р.
Досвід роботи майстра:
- Співавтор навчального посібника «Техніка лабораторних робіт. Якісний аналіз. Частина 1»;
- Розробила і підготувала методичні інструкції до виконання навчально-практичних занять з вагового , об’ємного, фізико-хімічного методів аналізу;
- Розробник мультимедійного супроводу до уроків виробничого навчання.