Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

0911266
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
34
220
1367
2443
9023
911266
Ваш IP: 3.93.74.25
Server Time: 2023-01-29 04:29:52

Наші випускники

1 1 

  

 

 

  

 Пастушок Сергій,

 випускник 2011 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва», слюсар КВПіА IV розряду цеху АМ-2 на ПрАТ «РІВНЕАЗОТ»

 2 2

 

 

 

 

 

Радовенчик Микола,

випускник 2010 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» - старший майстер цеху КВПіА на ТОВ «Ріветеплоенерго». В 2021 році голова екзаменаційних комісій зі встановлення відповідності засвоєних здобувачами
вищої освіти рівня та обсягу знань, умінь, інших компетентностей вимогам освітньо-професійних програм та присвоєння їм кваліфікації за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста та освітнім ступенем бакалавра у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» для спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

 3

  

 Вовкодав Дмитро,

випускник 2006 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» працює майстром виробничого навчання в ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» та за суміщенням викладачем професійних дисциплін з вказаної спеціальності.

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Мала Марія,

випускниця 2009 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» - оператор дистанційного пульта керування у хімічному виробництві на ПрАТ «РІВНЕАЗОТ».

5 1

 

 

 

 

 

 Данилець Олександр,

випускник 2010 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» - майстер діяльниці експлуатації електротехнічного обладнання Рівненський РЦОМ, Західне ТУОМ, ПрАТ НЕК «Укренерго».

6 1

 

 Нестерчук Василь,

випускник 2006 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» працює майстром виробничого навчання в ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП».

7 1

 

 

Рабчук Тарас,
випускник 2010 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» - інженер АСУТП на ПАТ «Дікергофф цемент Україна.»

8

 

 

 Маркопольський Василь,

випускник 2014 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва»  працює технічним інженером у відділі ядерних пристроїв в Отвоцькому національному центрі ядерних досліджень (NCBJ) (Республіка Польща)

9

 

 

Ярута Володимир,

випускник 2014 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва». Після коледжу закінчив в 2018 році Люблінську Політехніку за спеціальністю «Мехатроніка». Наразі працює проектантом фотовольтаїчних інсталяцій в Гданському  «І EPG».

10

 

 

 

 

 

 

 

Драганчук Володимир,

випускник 2011 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» працює майстром виробничогонавчання та за суміщенням викладачем спеціальних дисциплін в ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП».

11

 

 

 

 

 

Черниш Олег В’ячеславович,

випускник   року спеціальності «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції» працює інженером виробничо-технічного відділу ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд».

12

 

Мосійчук Ярослава Борисівна,

випускниця 2012 року спеціальності «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції» - старший науковий співробітник Інституту водних проблем і
меліорації НААН.

13 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мінчакевич Андрій Ярославович,

випускник 2011 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» працює директором регіонального представництва компанії ТОВ «ТІВА Україна»

14

 

 

 

Чекальський Андрій Миколайович,

випускник 2006 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» працює директором КП «Корецьжитловодоканал».

15

 

 

 

 

Бялік Дмитро Миколайович,

випускник 2005 спеціальності «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості» працює
майстрами виробничого навчання в ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП».

16

 

 

 

 

Андрощук Олег Миколайович,

випускник 2008 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» працює заступником директора з адміністративно-господарської роботи у ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП" та за суміщенням викладачем спеціальних дисциплін.

17

 

 

 

 

 

Целковський Костянтин Костянтинович,

випускник 2010 року спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» - Фізична особа – Підприємець Целковський Костянтин Костянтинович, займається розробкою новітніх технологій у енергетичній сфері .

18

 

 

 

 

Коношевський Олександр Васильович,

випускник 2021 року спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» - працює інженером-проектувальником ТОВ «Фенікс Груп Проект».

19

 

 

 

Солонько Яна,

випускниця 2020 року спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», майстер виробничого навчання у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»

20

 

 

 

 

 

Марчук Назарій,

випускник 2019 року спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування», менеджер-оператор телекомунікаційних послуг Київстару

21

 

 

 

 

Боярчук Христина,

випускниця 2019 року спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування», студентка магістратури за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування” Національного університету водного господарства та природокористування, педагог Рівненського міського Палацу дітей та молоді

22

 

 

 

 

 

Ковтун Вікторія,

випускниця 2013 року, спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», бухгалтер адміністративного персоналу
КНП “Пологовий будинок” РМР

23

 

 

 

 

 

 

Каращук Іванна,

випускниця 2017 року, спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», спеціаліст з обслуговування клієнтів
АТ “Акцент-Банк”

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добровольська Вікторія,

випускниця 2018 року, спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», касир-операціоніст
АТ КБ “Приватбанк”

25

 

 

 

 

Березовська Анна,

випускниця 2013 року, спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», головний бухгалтер ТОВ “МВКОМ”

26

 

 

 

 

 

Косюга Юлія,

випускниця 2019 року спеціальності «Облік і оподаткування» (спеціалізація: Оціночна діяльність), фізична особа-підприємець, директор агентства нерухомості «GoldHouse»

27

 

 

 

 

 

 

Швирид Софія,

випускниця 2016 року спеціальності «Оціночна діяльність», директор ТОВ «Оцінка-Рівне», оцінювач з експертно-грошової оцінки земельних ділянок