Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Форма входа

Вітаємо Вас...

Пошук...

Банери

Лічильник відвідувачів

0556814
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
413
349
762
2438
1029
542733
556814
Ваш IP: 18.208.132.33
Server Time: 2020-06-03 16:22:00

28-та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар`єра – День студента 2015, Освіта за кордоном»

   Міжнародна спеціалізована виставка проводилась Товариством «Знання» України за підтримки і участі Міністерства освіти та науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна спеціалізована виставка проводилась Товариством «Знання» України за підтримки і участі Міністерства освіти та науки України та Національної академії педагогічних наук України. Метою виставки була презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів та «круглих столів» з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій в галузі освіти.

Ця виставка за своїми масштабами є однією з найбільш грандіозних в Україні та закордоном. На виставці представлено близько 130 вищих навчальних закладів з різних країн світу та України.  

Програма виставки включала в себе також конкурс презентацій в 13 номінаціях. За підсумками конкурсу були врученні дипломи та золоті медалі. На урочистому закритті виставки 14 листопада 2015 року Технічний коледжу Національного університету водного господарства та природокористування був нагороджений:

  •     Золотою медаллю у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі»;
  •     Дипломом золотою медаллю у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі».
  •     Почесне звання «Лідер професійно-технічної освіти України»

В рамках виставки «Український дім» видав офіційні каталоги «Освіта та кар’єра» і «Освіта за кордоном», де розмістив інформацію про Технічний коледж НУВГП.

1

Ul2eulTbA3o

vjip5X B9EU

FVVjh zcVoonGc3GCRKtB0Q7fiyZfJt0wTxtmWuJa Xg