Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1064292
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
19
745
8377
3071
13735
1064292
Ваш IP: 3.238.174.191
Server Time: 2024-04-21 05:10:30

У бібліотеці коледжу організовано виставку – спогад до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під назвою «Чорнобиль – чорний біль землі нашої»

       14 грудня вся Україна вшановує героїв-учасників ліквідації наслідків техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, що сталася у 1986 році. Ця дата була обрана не випадково. 37 років тому у цей день відбулася значима подія, яка поклала початок утихомирення прихованої небезпеки. Був зданий в експлуатацію об’єкт «Укриття» – саркофаг, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному, четвертому, реакторі Чорнобильської АЕС.

Детальніше...

«Людської пам’яті мости» (Письменники і поети про Голодомор)

У четверту суботу листопада українці по всьому світу вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.

На жаль, історія повторюється. У 2023 році День пам’яті жертв Голодомору має особливе значення. Через десятиліття Росія знову повторює страшні злочини проти українців, руйнуючи цивільну інфраструктуру, школи, лікарні, житлові будинки, вбиваючи та катуючи мирних жителів.

Вшановуючи пам’ять померлих та усіх, хто зазнав голодомору, українська література художнім словом підтверджує свідчення очевидців, що зафіксовані в документах, показує, якими були ці жахливі роки. Це як контрольне нагадування про осмислення майбутнього України.

Пропонуємо анотований перелік художніх творів, в яких зображена жахлива історична правда.

Детальніше...

Студенти груп ЕМ-1, ПМ-1, Т-1, ОФ-1, МЕХТ-1, ХТ-2, ХТ-3,Т-2 та учні груп №13, №15, №14, №16, №22 на екскурсії в бібліотеці ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»

У вересні-жовтні бібліотері коледжу провели навчально-ознайомчі екскурсії для учнів та студентів перших курсів, під час яких ознайомили зі структурою, особливостями обслуговування, книжковим фондом й послугами бібліотеки коледжу.

Першокурсники здобули практичні навички роботи в програмній системі «УФД. Бібліотека», цифровому репозиторії НУВГП та ознайомились з ресурсами відкритого доступу.

Особливу увагу студентів та учнів під час зустрічі фахівці бібліотеки звертають на електронну бібліотеку, що містить повні тексти наукових та навчальних видань. Серед них – навчальні посібники та підручники, монографії, методичні матеріали для практичних і лабораторних занять.

Ласкаво просимовсіх бажаючих до бібліотеки на цікаві та пізнавальні заходи з актуальної тематики, презентації виставок літератури, у тому числі навчальної.

Детальніше...

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Screenshot 1

Вітаємо!

Всесвітній день поезії в ВСП « Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»

Щороку у березні світ відзначає Всесвітній день поезії.

   Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повістю відкритого людям, на 30-ї сесії ЮНЕСКО1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати Всесвітній день поезії.

  Віддавна саме поезія найпершої реагувала на всі події, які змінювали хід історії і життя людини, саме вірші в усі війни першими линули з фронту, сповнені ран, що ще наривають. І лише потім усе це підхоплювала проза.

Детальніше...

Війна, що змінила кожного

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ. За вісім років терору Донбасу та окупації Криму людоїдський апетит країни агресора зріспросто так, бо країні з найбільшою територією у світу і населенням у 144,1 млн чол. (станом на 2020 р.) бракує нашої землі, наших умів та наших людей, не до вподоби наша волелюбність…  Але щось пішло не так і ця атака захлинулась. Народ України завадив його планам. Його армія була зупинена і почала швидко утилізуватися, втрачаючи за перші кілька днів більше живої сили та техніки, ніж за багато років двох чеченських воєн та сирійську авантюру, разом узяті. Демократичний світ не здригнувся і об’єднався довкола України. Війна Росії проти України - злочин проти людяності та Росія має відповісти за це!

 

Детальніше...