Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

0911266
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
34
220
1367
2443
9023
911266
Ваш IP: 3.93.74.25
Server Time: 2023-01-29 04:28:10

Війна, що змінила кожного

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ. За вісім років терору Донбасу та окупації Криму людоїдський апетит країни агресора зріспросто так, бо країні з найбільшою територією у світу і населенням у 144,1 млн чол. (станом на 2020 р.) бракує нашої землі, наших умів та наших людей, не до вподоби наша волелюбність…  Але щось пішло не так і ця атака захлинулась. Народ України завадив його планам. Його армія була зупинена і почала швидко утилізуватися, втрачаючи за перші кілька днів більше живої сили та техніки, ніж за багато років двох чеченських воєн та сирійську авантюру, разом узяті. Демократичний світ не здригнувся і об’єднався довкола України. Війна Росії проти України - злочин проти людяності та Росія має відповісти за це!

 

Детальніше...

Небесна сотня

Детальніше...

Тематична книжкова виставка « Мої права - моя фортеця »

День прав людини – міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної  асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році. Процес формування прав людини пройшов довгий шлях свого розвитку. Особливо гострим  стало питання захисту прав людини після Другої світової війни. Увесь світ тодіоб’єднався заради однієї спільної мети – створення єдиної міжнародної системи захисту прав людини .

1

Детальніше...

Ключ, що відкриває скарбниці знань (Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки )

29 листопада 2021 року в читальній залі бібліотеки ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» для учнів груп № 5, 15 і 16 проведено виховний захід у вигляді відкритого засідання гуртка Малої академії наук з напрямку «Науки про землю» за секцією «Гідрологія». Тема засідання: «Робота з науковими літературними джерелами». Метою заходу було засвоєння учнями структури довідково-бібліографічного апарату бібліотеки (ДБА) коледжу та його використання для пошуку літературних джерел, а також уміння самостійно здобувати знання, користуючись каталогами, картотеками, довідковими виданнями: словниками, довідниками та енциклопедіями.

 

Детальніше...

Голодомор

Детальніше...