Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лічильник відвідувачів

0735922
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
243
328
2071
3662
9724
715409
735922
Ваш IP: 18.204.2.231
Server Time: 2021-10-23 21:37:41

Циклова комісія хімії та хімічної технології

Циклова комісія є випусковою для спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія»  і здійснює підготовку фахівців за напрямом 16 «Хімічна та біоінженерія» та професією «Лаборант хімічного аналізу». Викладачі циклової комісії забезпечують викладання таких дисциплін: «Загальна та неорганічна хімія», «Органічна хімія», «Аналітична хімія», «Фізична та колоїдна хімія», «Загальна хімічна технологія», «Процеси та апарати хімічних виробництв», «Фізико-хімічні методи аналізу», «Енерготехнологія хіміко-технологічних процесів», «Устаткування галузі та основи проектування», «Технічний аналіз якості неорганічних речовин  і мінеральних добрив» та ін.

Детальніше...

Циклова комісія класних керівників груп підготовки фахівців вищої та фахової передвищої освіти

Виховна робота зі студентами в Технічному коледжі НУВГП  підпорядкована важливому завданню - підготовці висококваліфікованих спеціалістів, в яких наукові і професійні знання органічно поєднуються з загальнолюдськими, моральними і світоглядними цінностями та спрямована на виховання національної свідомості, правової грамотності, моральних принципів, естетичних поглядів, фізичних якостей, розвитку індивідуальних творчих можливостей молодого покоління.

Детальніше...

Кафедра хімічної технології

Кафедра «Хімічної технології» була створена в 2017 році, на базі циклової комісії «Хімія та хімічні технології».

Детальніше...

Циклова комісія управління та адміністрування

Циклова комісія утворена у 2008 році. Викладачі здійснюють підготовку молодших спеціалістів, фахових молодших бакалаврів та молодших бакалаврів у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» (освітня програма: оціночна діяльність), 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (освітня програма: фінанси і кредит), а також кваліфікованих робітників за професією 4212 «Касир (в банку). Контролер у банку».

Ми у соціальних мережах:

Фейсбук – https://www.facebook.com/finansy.otsinka.rv

Instagram - @finansy.otsinka.rv

Детальніше...

Циклова комісія галузевого машинобудування

 Циклова комісія галузевого машинобудування була створена в 2000р.

Викладачі здійснюють підготовку молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів у галузі знань 13 «Механічна інженерія» за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» (освітня програма: обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтохімічної промисловості), а також кваліфікованих робітників за професіями 7212 «Електрогазозварник»; 7212 «Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах»; 7136 «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»; 7212 «Електрозварник ручного зварювання».

Детальніше...

Циклова комісія математики, інформатики та фізики

Викладачі циклової комісії – це професійний творчий колектив, який створює оптимальні умови здобуття якісної освіти студентів та учнів.

Детальніше...

Циклова комісія будівництва та цивільної інженерії

Циклова комісія є випусковою для спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Члени комісії викладають дисципліни професійного циклу підготовки молодших спеціалістів, зокрема, «Санітарно-технічне обладнання та газопостачання будинків», «Опалення», «Технологія і організація сантехнічних робіт», «Вентиляція та кондиціонування», «Проведення сантехнічних робіт», «Водопостачання та водовідведення», «Інженерна геодезія», «Теплогенеруючі установки та теплопостачання», а також спецпредмети у кваліфікованих робітників за професіями «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання».

Детальніше...

Циклова комісія класних керівників груп кваліфікованих робітників

 З метою організації та проведення навчально-виробничої роботи в групах кваліфікованих робітників в Технічному коледжі створена і працює циклова комісія класних керівників. Очолює її - Надаховська Ольга Федорівна.

Детальніше...

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

Освітній  процес з дисциплін гуманітарного циклу забезпечують висококваліфіковані  досвідчені фахівці і творча молодь, всього 13 викладачів. 

Детальніше...