Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1064412
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
139
745
8497
3071
13855
1064412
Ваш IP: 3.238.174.191
Server Time: 2024-04-21 06:09:10
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 785

Циклова комісія хімії та хімічної технології

Циклова комісія хімії та хімічної технології є випусковою для спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» і здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів та бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології та інженерія».

Навчальний процес циклової комісії здійснюється у таких формах: навчальні заняття, виконання індивідуальних завдань, самостійна робота студентів, практична підготовка, контрольні заходи. Основними видами навчальних занять є: лекція, лабораторне, практичне заняття, консультація.
Науково-методичне забезпечення циклової комісії хімії хімічної технології включає розробку:

Детальніше...

Циклова комісія управління та адміністрування

          facebook     inst

    У складі циклової комісії управління та адміністрування працює 10 викладачів,  з них 4 кандидати економічних наук, 1 викладач вищої категорії, 1 методист.   Викладачі володіють сучасними технологіями навчання, мають великий педагогічний досвід та високий професійний рівень викладання і забезпечують викладання фахових дисциплін та підготовку студентів освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» (освітня програма: оціночна діяльність) та 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» (освітня програма: фінанси і кредит), студентів освітнього ступеня «молодший бакалавр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» (освітня програма: фінанси і кредит), а також учнів професії 4212 «Касир (в банку). Контролер у банку».

Детальніше...

Циклова комісія галузевого машинобудування

12

Циклова комісія галузевого машинобудування була створена в 2000р.

Викладачі здійснюють підготовку фахових молодших бакалаврів у галузі знань 13 «Механічна інженерія» за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» (освітня програма: обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтохімічної промисловості), а також кваліфікованих робітників за професіями 7212 «Електрогазозварник»; 7212 «Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах».

Детальніше...

Циклова комісія математики, інформатики та фізики

Циклова комісія математики, інформатики та фізики є випусковою для спеціальності 113 "Прикладна математика" і здійснює підготовку молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Прикладна математика».

Сучасній молоді для успішного оволодівання обраною спеціальністю необхідний високий рівень підготовки, лідерські якості, відповідність сучасним вимогам. 

Детальніше...

Циклова комісія будівництва та цивільної інженерії

         facebook      anketuvania bud    

Циклова комісія є випусковою для спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Члени комісії викладають дисципліни професійного циклу підготовки молодших спеціалістів, зокрема, «Санітарно-технічне обладнання та газопостачання будинків», «Опалення», «Технологія і організація сантехнічних робіт», «Вентиляція та кондиціонування», «Проведення сантехнічних робіт», «Водопостачання та водовідведення», «Інженерна геодезія», «Теплогенеруючі установки та теплопостачання», а також спецпредмети у кваліфікованих робітників за професіями «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання».

Детальніше...

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

   Циклова комісія гуманітарних дисциплін є ровесницею навчального закладу, на базі якого створено Технічний фаховий коледж НУВГП. Освітній процес з дисциплін гуманітарного циклу забезпечують висококваліфіковані досвідчені фахівці і творча молодь, всього 12 викладачів. Це: голова циклової комісії Зелінська Любов Іванівна - спеціаліст вищої категорії із званням “викладач-методист”; завідувач відділення підготовки фахівців вищої та фахової передвищої освіти, спеціаліст вищої категорії із званням “викладач-методист” – Ткачук Л.Л.; заступник директора з виховної роботи, викладач вищої категорії Тихонов Г.М.; Болєлова І.А., Симонюк В.Б., Шваєнко А.Ю. - викладачі вищої категорії; кандидат історичних наук, викладач - Грималюк О.М.; доктор географічних наук, кандидат технічних наук, професор Калько А.Д.; Стасюк О.П., Цвик О.В. - викладачі, спеціалісти ІІ категорії; спеціалісти – Костюк-Гринюк М.Б., Литвинець О.Р.; кандидат педагогічних наук, викладач Шевчук Т.Є.

Детальніше...

Циклова комісія фізичного виховання та Захисту України

Фізичне та патріотичне виховання студентів  та учнів  в  Рівненському технічному фаховому коледжі є органічною і невід’ємною  частиною навчально–виховного процесу, складовою частиною системи виховання та освіти і має на меті всебічний  гармонійний розвиток фізичних та духовних сил студентської  та учнівської молоді для розбудови незалежної України та її захисту. Навчальний процес з фізичного виховання і Захисту України здійснюється згідно з програмою  у повному обсязі. Підвищення якості і ефективності є головним у діяльності всього викладацького складу циклової комісії з фізичного виховання і Захисту України.

Детальніше...

Циклова комісія автоматизації та електротехнічних дисциплін

Циклова комісія, створена у 2000 році, є випусковою для спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”. Члени комісії викладають дисципліни професійного та природничо-наукового циклу підготовки молодших бакалаврів, фахових молодших бакалаврів, а також спецпредмети у кваліфікованих робітників за професією “Слюсар КВПіА (електроніка)”.

Чмтати далі